Nükleer tıp alanında yeni gelişmelerin takip edilebilmesi ulusal ve uluslararası bilimsel toplantılara katılımların sağlanması, yeni teknolojiler için verilen cihaz başı eğitimler ve radyonüklid tedavi eğitimleri ile medikal kadromuzun mesleki gelişimini destekliyoruz.

Sertifikalı Eğitimler


Cihaz kullanımı ve bakımında son derece önemli olan tekniker ve teknisyen kadromuzu düzenli eğitimlerle geliştiriyoruz. Her yıl Ulusal Nükleer Tıp Kongrelerinde düzenlenen sertifikalı kurslara çok sayıda teknisyen göndererek alanlarında daha da ilerlemelerini sağlıyoruz.

Medikal Fizik Eğitimleri


Radyasyon onkolojisi işletmeciliği yaptığımız tüm noktalarda sunduğumuz “yerinde medikal fizik eğitimleri” ve “merkezi planlama hizmetleri” ile medikal fizikçilerin mesleki yeterliliklerini geliştiriyor, bu sayede hem iş ortaklarımızın hem de hastaların en güncel ve uygun tedavi planlarına ulaşabilmelerini hedefliyoruz. Medikal fizik alanında verdiğimiz yenilikçi eğitimlerle; IMRT, IGRT ve Stereotaksi gibi ileri tekniklerin merkezlerimizde hızla uygulanmaya başlamasını sağlıyoruz.

Uygulamalı Radyasyon Güvenliği Eğitimleri


Radyasyon çalışanlarına her yıl verdiğimiz uygulamalı “Radyasyon Güvenliği Eğitimleri” sayesinde, personel ve hastalar için güvenli bir ortam oluşturuyoruz.

Hizmetlerimiz ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için bize ulaşın.

© 2019 MNT bir kuruluşudur. Her hakkı saklıdır.

Yukarı