MNT Sağlık Hizmetleri ve Tic. A.Ş.; “onkolojik tanı ve tedavi” hizmetlerinin yanı sıra; endüstriyel muayene, radyofarmasötik üretimi, AR-GE ve inşaat gibi farklı sektörlerde varlık gösteren, sanat alanında da yatırımları bulunan Bozlu Holding’in ilk ve önde gelen şirketlerindendir.

Nükleer tıp uzmanı olan kurucumuz Dr. Şükrü Bozluolçay tarafından 1990 yılında hayata geçirilen firmamız, Türkiye’de nükleer tıp işletmeciliğinde ilk yerli kuruluş olması ile de ayrı bir öneme sahiptir. Bozluolçay’ın, mesleki deneyimini teknolojik donanımla birleştirdiği bu girişimi, kanser hastalarının, en güncel ve modern “nükleer tıp-radyasyon onkolojisi” teşhis-tedavi yöntemlerine kolay ve sürekli ulaşabilmelerini sağlayan önemli bir adımdır ve bu anlamda da sektöre öncülük etmiştir.

İlk olarak International Hospital Nükleer Tıp Birimi’nin işletmesini üstlenen şirketimiz, hizmetlerini artan bir ivme ile genişletmiş, bugün Türkiye genelinde yaygın bir nükleer tıp ve radyasyon onkolojisi ağına ulaşmıştır.

Kurulduğu günden bu yana karşılaştığı yüzbinlerce kanser hastasının tanı ve tedavi öyküsünü temel alarak kendini geliştiren firmamız, 30 yıla varan deneyimi ile hastanelerin ihtiyaçlarına en uygun ekipman, sağlık personeli ve radyofarmasötik temini sağlayarak nükleer tıp ve radyasyon onkolojisi bölümlerine işletmecilik çözümleri sunmaktadır.

MNT, bugün dünya genelinde 3 ülkede, Türkiye genelinde 26 ilde 50 nükleer tıp, 10 radyasyon onkolojisi ve 3 onkoloji merkezi ile hizmet vermektedir.

Hizmetlerimiz ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için bize ulaşın.

© 2019 MNT bir kuruluşudur. Her hakkı saklıdır.

Yukarı