NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?


İleri teknoloji gerektiren alanlarda faaliyet gösteren Bozlu Holding’in temel yapı taşlarından biri olarak, 1990 yılından bu yana nükleer tıp hizmeti veriyoruz. İşletmeciliğini yaptığımız merkezlerde, erken tanıdan tedavi sonrası takibe kadar nükleer tıbbın ve radyasyon onkolojisinin tüm süreçlerinde, uzmanlaşmış ve kişiselleştirilmiş teşhis ve tedavi olanakları sunuyor, Türkiye’nin bu alanda öncü kuruluşları arasında yer alıyoruz.

Kurulduğumuz günden bu yana aynı vizyoner bakış açısı ile faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Yılların kazandırdığı deneyim ve bilgi birikimimizi, iş ortaklarımızın beklentilerine en uygun çözümü sunmak için kullanıyoruz. Attığımız her adım ile sektöre yön vermeye devam ederek onkoloji alanında, sağlık kuruluşlarına sağladığımız anahtar teslim çözüm önerileri ile süreci en verimli ve hızlı şekilde yönetiyoruz.

Yenilikleri sürekli takip ederek sadece Türkiye’deki kamu ve özel sektör sağlık kurum ve kuruluşlarına hizmet sunmakla kalmıyoruz. Bilgi birikimimizi Doğu Avrupa, Balkanlar, Orta Doğu ve Orta Asya’da da çeşitli projelerle değerlendiriyor, globalleşme yolunda önemli adımlar atmaya devam ediyoruz.

MNT ile çalışmak;


doneKaynakların Verimli Kullanımını Sağlar
Üstlendiğimiz yatırım maliyetleri sayesinde, iş ortaklarımıza finansal kaynaklarını farklı projelere yönlendirebilme avantajı sağlarız.

done Süreçleri Hızlandırır
Deneyimli personel istihdamı ile hizmet verdiğimiz merkezlere “know-how” transferi sağlarız. Böylece öğrenme süreci hızlanır, hatalar minimuma iner.

done Verimliliği Artırır
Güçlü altyapımız ve deneyimli personelimizle işletmeciliğini yaptığımız bölümlerin verimliliğini artırırız.

done Esneklik Sağlar
İşletmeciliğini yaptığımız merkezlerde güncel teknolojiden yararlanır, personeli eğitimlerle destekleriz.

done Sürdürülebilir Çözümler Sunar
Yılların getirdiği tecrübe ve bilgi birikimimiz ile inşaat, satınalma, cihazların kurulumu, devreye alma ve tüm işletme konularında olası problemleri öngörerek gerekli tedbirleri alır, sistemin sorunsuz çalışmasını sağlarız. Anahtar teslim bir projede, başlangıçtan bitişe kadar tüm süreçlerin sorumluluğu şirketimize aittir.

done Uzman Kadro Sağlar
Yetkin medikal ve proje kadroları en büyük değerlerimizdir. Uzun yıllar tıp sektöründe faaliyet gösteren medikal kadromuz; gerek yurt içinde gerekse yurt dışında, akademik ve klinik olarak kendilerini kanıtlamış, çok değerli hekimlerden oluşmaktadır. Proje ve işletme yönetimi ekiplerimiz ise uzun yılların kazandırdığı deneyim ile hizmetin sorunsuz akışını sağlar.

Hizmetlerimiz ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için bize ulaşın.

© 2019 MNT bir kuruluşudur. Her hakkı saklıdır.

Yukarı