Onkolojide tanı amaçlı görüntüleme ve tedavi yöntemlerini bir bütün olarak ele alıyor, deneyimli kadromuzla, projelendirme aşamasından kuruluma kadar tüm süreci eksiksiz ve zamanında tamamlıyoruz.
Projelendirme
Cihaz Temini ve Bakım Hizmetleri
Sarf Malzeme Temini
Sağlık Personeli Temini
Lisans ve Ruhsatlandırma
Proje Takip ve Yönetimi

 • Projelendirme
  Projelerimizi; müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerini esas alarak ve maksimum verimlilik hedefleyerek şekillendiriyoruz. Projenin kapsamı, fizibilitesi, uygulanacağı yer, uygulama süresi ve zamanı, kullanılacak ekipmanlar, mimari tasarım, inşaat, satınalma ve tüm bunlarla ilgili altyapı çalışmalarını bütünsel olarak ele alan çözümler sunuyoruz.
 • Cihaz Temini ve Bakım Hizmetleri
  Projenin kapsamına göre son teknoloji radyoterapi cihazlarını, radyolojik ve nükleer tıp görüntüleme ekipmanlarını tedarik ediyor, kurulum ve bakım hizmeti veriyoruz.
 • Sarf Malzeme Temini
  Nükleer tıp ve radyasyon onkolojisi alanlarında ihtiyaç duyulan sarf malzemeleri, yıllardır üzerinde çalışarak geliştirdiğimiz lojistik sistemimizle sorunsuz ve zamanında temin ediyoruz.
 • Sağlık Personeli Temini
  İhtiyaç doğrultusunda, konusunda uzman ve deneyimli sağlık personeli kadromuzu, işletmeciliğini yaptığımız yurt içi ve yurt dışındaki hizmet noktalarına yönlendirebiliyoruz.
 • Lisans ve Ruhsatlandırma
  Projenin hayata geçirilebilmesi için TAEK lisanslama ve Sağlık Bakanlığı izin-ruhsatlandırma süreçlerini titizlikle tamamlıyoruz.
 • Proje Takip ve Yönetimi
  Kalite prensibi ve müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızla; projelendirme, inşaat, ekipman ve sağlık personeli temini, lisans ve ruhsatlandırma süreçlerini deneyimimiz ve bilgi birikimimiz ile sorunsuz bir şekilde yönetiyoruz.


Hizmetlerimiz ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için bize ulaşın.

card_travel

Deneyim

Kurulduğu günden itibaren aynı vizyonerliği sürdüren MNT, her adımı ile sektöre yön vermeye devam ederek onkoloji alanındaki faaliyetleri ile sağlık kuruluşlarının entegre çözüm ortağı olmaktadır.

trending_up

Değerlerimiz

Kalite kontrolü, etkin yönetim, iletişim ve eğitim donanımı ile bilinçlendirilen, çalışanların katılımı ile müşteri memnuniyetini sağlayıp, ihtiyaç ve beklentileri karşılayarak sürekliliği sağlamaktır.

lightbulb_outline

Vizyonumuz

Sağlık sektöründe farklılık yaratan çözümleri ile bilinen, saygın ve yetkin uluslararası bir marka olmaktır.

© 2019 MNT bir kuruluşudur. Her hakkı saklıdır.

Yukarı