Nükleer tıp alanında 30 yıla varan tecrübemiz ile sağlık kuruluşlarına cihaz, ekipman ve sağlık personeli temin ediyor, “komple nükleer tıp bölümü işletmeciliği” hizmeti veriyoruz.

Onkolojik Tanı ve Tedavide Güncel Teknoloji


Gama kamera ve PET/CT ile yapılan nükleer tıp tetkikleri ile “radyonüklid tedavi”, “intraoperatif gama prob” uygulamaları, Ga-68 işaretli peptidler ile PET/CT görüntüleme, Ga-68 PSMA PET görüntüleme, Peptid reseptör radyonüklid tedavi ve “kemik mineral yoğunluğu” ölçümü için cihaz, personel ve radyofarmasötik temini sağlıyor, bu sayede son teknoloji tanı ve tedavi yöntemlerini sağlık kuruluşları ile buluşturuyoruz.
İşletmeciliğini yaptığımız kurumlarda, yılda ortalama 200.000 hastaya hizmet veriyor, sağladığımız güncel cihaz teknolojisi sayesinde hasta güvenliğini, teşhis ve tedavi kalitesini en üst düzeyde tutuyoruz.

Uzman Medikal Kadro


Uzman medikal kadromuz; gerek yurt içinde gerekse yurt dışında akademik ve klinik olarak kendilerini kanıtlamış hekimlerden oluşuyor. Düzenli eğitimlerle hekim ve diğer sağlık personelimizin sürekli gelişimine önem veriyoruz.

Kalite Yönetimi


İşbirliği yaptığımız özel hastanelerin kalite yönetimi süreçlerine destek veriyor, “Kalite Yönetim Sistemi” belgelerinin alınmasında aktif olarak rol alıyoruz.

Hizmet verdiğimiz radyasyon onkolojisi departmanlarında, uluslararası kalite kontrol protokollerini uyguluyoruz. Bünyemizde çalışan tüm lineer hızlandırıcıların enerji kontrolü Uluslararası Atom Enerjisi Kurumu (IAEA) tarafından, her iki yılda bir denetlenmektedir.

Hizmetlerimiz ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için bize ulaşın.

© 2019 MNT bir kuruluşudur. Her hakkı saklıdır.

Yukarı