Neolife Tıp Merkezi

2010 yılında kurulan Neolife Tıp Merkezi, kanser tanı ve tedavisinde; üst düzey teknoloji ve uzman ekibi bir araya getiren, multidisipliner bakış açısıyla çağdaş ve yüksek standartta sağlık hizmeti sunmaktadır.

+90 212 385 31 00 | info@neolife.com.tr | www.neolife.com.tr


Eczacıbaşı - Monrol Nükleer Ürünler Sanayi ve Ticaret A.Ş.

2008 yılında Bozlu Holding ve Eczacıbaşı firmalarının ortaklığı ile kurulan Eczacıbaşı-Monrol Nükleer Ürünler, yüksek kalitede radyofarmasötik ilaç üretimi ile Türkiye nükleer tıp sektörünün gelişmesine öncülük etmektedir. Kurulduğu günden bu yana yüksek hizmet kalitesinden ödün vermeden büyüyen firma, yurt içi ve yurt dışındaki üretim tesisleri ile faaliyette olup 30’dan fazla ülkeye radyofarmasötik ilaç satışı yapmaktadır.

+90 216 544 05 44 | info@monrol.com.tr | www.monrol.com.tr


Varinak

1998 yılında kurulan Varinak, dünya lideri Varian markasının Türkiye, Romanya, Bulgaristan ve Moldova’daki tek yetkilisidir. Varinak, onkoloji cihazlarının dışında, kendi alanlarında öncü firmaların temsilciliğini yapmakta, görüntüleme çözümleri de sunmaktadır.

4448677 | varinak@varinak.com | www.varinak.com


Epsilon Elektronik

1993 yılında kurulan Epsilon Elektronik, tıp elektroniği alanında üretim, satış ve pazarlama yapmakta, satış sonrası teknik servis hizmeti vermektedir. Özellikle nükleer tıpta kullanılan, kalibrasyon ve kalite kontrol radyoizotopları ve ekipmanları ile öne çıkan firma, ürün gamını radyasyon onkolojisinde kullanılan dozimetre sistemleri, hasta pozisyonlama ve sabitleme sistemleri ile zenginleştirmiştir. Nükleer tıp ve radyasyon onkolojisinde gereken tüm cihaz ve aksesuarların teminini gerçekleştirebilen Epsilon Elektronik, satış ve pazarlama faaliyetlerine ERS adı altında devam etmekte; Avrupa, Orta Doğu, Afrika ve Uzak Doğu ülkelerine ihracat yaparak yurt dışı satış ağını yeni işbirlikleri ile genişletmektedir.

+90 212 219 56 57 | info@epsilonelektronik.com | www.epsilonelektronik.com

Hizmetlerimiz ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için bize ulaşın.

© 2019 MNT bir kuruluşudur. Her hakkı saklıdır.

Yukarı